جستجو

تبلیغات


  تبلیغات شما در اینجا

نشست کتابخوان نوجوان کتابخانه عمومی مهر شاهرود

  همزمان با کسب مجوز راه اندازی بخش ویژه نوجوانان ، نشستی مخصوص نوجوانان در کتابخانه عمومی مهر برگزار شد. در این نشست تعدادی از  نوجوانان با هدف معرفی کتابی در همان رده سنی گرد هم آمدند. در ابتدای مراسم قاری نوجوان محمد عزیزیان، با قرائت آیاتی چند از کلام اله مجید زینت بخش محفل شدند. سپس مجری برنامه با اشعاری از امام راحل کلام خود را آغاز کرده و سپس توضیحاتی در خصوص هدف از نشست کتابخانه ای به حضار ارائه نمود. سپس از اعضای نوجوان متقاضی دعوت بعمل آورد تا هریک به نوبت کتاب انتخابی خود را برای سایرین معرفی نمایند. 

  از همزمانی این مراسم با رحلت امام راحل و نیز فرارسیدن ماه مبارک رمضان، استفاده کردیم و نمایشگاه هایی با این مضامین در رده نوجوان تشکیل دادیم تا نوجوانان بتوانند با کتابهای این موضوعات آشنایی بیشتری داشته باشند.

  در این مراسم، مسئول کتابخانه عمومی مهر شاهرود از برنامه های آتی کتابخانه در خصوص نشستها خبر داد و نیز لزوم شرکت اعضا در این نشستها را از جنبه های مختلف روانشناسی، اجتماعی و فرهنگی تحلیل نمود. در ادامه با ذکر فواید این نشست، از سایر حضار برای ارائه کتابهای خوانده شده در دفعات بعدی نشست دعوت بعمل آورد. همچنین تبادل پیشنهادات و انتقادات حضار در خصوص جلسات بعدی نشست، صورت پذیرفت.

  درپایان از ارائه دهندگان نشست با لوح تقدیر و هدایا، سپاس بعمل آمد.


  این مطلب تا کنون 47 بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ چهار شنبه 19 خرداد 1395
  منبع
  برچسب ها : نشست ,کتابخانه ,نوجوانان ,نوجوان ,بعمل ,ارائه ,کتابخانه عمومی ,بعمل آورد ,امام راحل ,دعوت بعمل ,
  نشست کتابخوان نوجوان کتابخانه عمومی مهر شاهرود

تبلیغات


  Ads

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز پنجشنبه 7 ارديبهشت 1396

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر